Total time
1
Stage 1
2
Stage 2
3
Stage 3
4
Stage 4
5
Stage 5
6
Stage 6
Penalty
1.
Uwe Arauner
1
2.
Dmitry Vizelman
19
3.
Ophir Shuel Kindler
18

4.
Hamid Ait Icho
24
5.
Oliver Long
2
6.
Pavel Sandler
20
7.
Mark Burgess
9
8.
Assmaa Boudaouar
21
9.
Marie-Therese Hartwig
6
10.
Nissim Atias
11
11.
Edouardo-Alberto
14
12.
Marck Antoine Colonna
3
13.
Said Taha
27
14.
Sven Hartwig
5
15.
Miri Shay
17
16.
Abdelhadi Elmostahli
23
17.
Mohamed Ahansal
35
18.
Alice Haresson
7
19.
Daniel Keren
16
20.
Ofer/Moshe Ben-Zvi
13
21.
Charlie Arssan
4
22.
Galit Molad Weltsch
15
23.
Nataly Atias
12
24.
Perry Wade
8
23:29:45
Su, 09:10:00 - 17:45:15
Mo, 09:30:00 - 18:53:00
-
We, 09:32:30 - 09:32:30
Th, 09:44:00 - 15:15:30
-
-
26:57:00
Su, 09:10:00 - 18:24:45
Mo, 09:30:00 - 19:17:45
-
We, 09:32:00 - 09:32:00
Th, 08:04:30 - 15:59:00
-
-
08:57:00
Su, 09:10:00 - 18:25:45
Mo, 09:30:00 - 09:11:15
-
We, 08:57:00 - 08:57:00
-
-
-

14:27:00
Su, 09:10:00 - 16:46:15
Mo, 09:30:00 - 16:20:45
-
We, 09:30:00 - 09:30:00
-
-
-
18:44:30
Su, 09:10:00 - 17:45:15
Mo, 09:30:00 - 19:39:15
-
We, 08:50:30 - 08:50:30
-
-
-
18:56:30
Su, 09:10:00 - 18:19:45
Mo, 09:30:00 - 19:16:45
-
We, 09:30:30 - 09:30:30
-
-
-
44:03:15
Su, 09:10:00 - Mo, 09:15:30
Mo, 09:30:00 - 20:48:30
Tu, 09:56:45 - 18:36:00
-
-
-
-
07:18:00
Su, 09:10:00 - 13:27:30
Mo, 09:30:00 - 12:30:30
-
-
-
-
-
09:05:30
Su, 09:10:00 - 14:46:15
Mo, 09:30:00 - 12:59:15
-
-
-
-
-
10:05:30
Su, 09:10:00 - 15:08:15
Mo, 09:30:00 - 13:37:15
-
-
-
-
-
11:34:00
Su, 09:10:00 - 15:58:45
Mo, 09:30:00 - 14:15:15
-
-
-
-
-
16:56:00
Su, 09:10:00 - 16:49:15
Mo, 09:30:00 - 18:46:45
-
-
-
-
-
04:19:00
Su, 09:10:00 - 13:29:00
-
-
-
-
-
-
05:45:00
Su, 09:10:00 - 14:55:00
-
-
-
-
-
-
06:00:30
Su, 09:10:00 - 15:10:30
-
-
-
-
-
-
06:50:00
Su, 09:10:00 - 16:00:00
-
-
-
-
-
-
09:07:00
-
Mo, 09:30:00 - 18:37:00
-
-
-
-
-
10:46:30
Su, 09:10:00 - 19:56:30
-
-
-
-
-
-
24:10:30
Su, 09:10:00 - Mo, 09:20:30
-
-
-
-
-
-
27:46:30
Su, 09:10:00 - Mo, 12:56:30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-